Козлова обіграла росіянку і вийшла в 1/8 турніру в Австрії

7 жовтня 2019, 22:09
Поєдинок тривав майже три години

Катерина Козлова / Фото: AFP

Українська тенісистка Катерина Козлова успішно стартувала на турнірі WTA в австрійському Лінці. Наша тенісистка в 1/16 фіналу перемогла представницю Росії Анну Блінкову. До речі, Світоліна вилетіла з ТОП-3 рейтингу найкращих тенісисток світу, у Ястремської особистий рекорд.

Матч тривав дві години і 57 хвилин і закінчився з рахунком – 1: 6, 7: 6, 6: 7. Доля матчу вирішувалася в третьому сеті, де тенісистки оформили по чотири брейка і лише по два рази зуміли відстояти свою подачу.

У наступному раунді Козлова зустрінеться з переможницею пари Штефані Фегеле зі Швейцарії або Марії Саккарі з Греції.

Зазначимо, що Еліна Світоліна практично забезпечила собі путівку на Підсумковий турнір WTA. Незважаючи на поразку від Кікі Бертенс у Пекіні, Світоліна піднялася на одну позицію в Чемпіонській гонці і зараз йде сьомою. Позаду неї виявилися Серена Вільямс, Бертенс і Белінда Бенчіч. Бетенс і Бенчіч зараз виступають на турнірі в Лінці, але навіть в разі перемоги жодна з них не зможе обійти українку.