Козлова не змогла дограти матч на турнірі в Австрії

9 жовтня 2019, 18:03
Українка знялася з поєдинку через травму

Катерина Козлова / Фото: AFP

Катерина Козлова припинила виступи на турнірі в Лінці в другому раунді. Українка на відмову через травму гомілки програла 15-річній Кори Гауфф. Раніше ми писали, що призер Олімпіади наклав на себе руки в 27 років.

Українка відмінно почала матч, вигравши стартовий сет. У другій партії перемогла Гауфф, а вже в третьому сеті Катерина заявила про відмову продовжувати матч через пошкодження лівої ноги. Рахунок на той момент – 6:4, 4:6, 0:2.

Поєдинок тривав 1 годину 28 хвилин. За цей час Катерина Козлова реалізувала чотири брейк-пойнти і допустила одну подвійну помилку. Її суперниця зробила п'ять брейків і п'ять ейсів, помилившись при подачі 6 разів.

Відзначимо, що Еліна Світоліна практично забезпечила собі путівку на Підсумковий турнір WTA. Незважаючи на поразку від Кікі Бертенс в Пекіні, Світоліна піднялася на одну позицію в Чемпіонській гонці і зараз йде сьомою. Позаду неї виявилися Серена Вільямс, Бертенс і Белінда Бенчіч. Бетенс і Бенчіч зараз виступають на турнірі в Лінці, але навіть в разі перемоги жодна з них не зможе обійти українку.