Корида на користь "биків": "Атлетіко" несподівано вилітає з Ліги чемпіонів, Сімеоне лютує

14 серпня 2020, 08:13
"Лейпциг" вирвав перемогу за дві хвилини до кінця основного часу

"Лейпциг" - "Атлетіко" / Фото: Reuters

Дуже напруженим видався і другий чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів "Лейпциг" – "Атлетіко"на стадіоні "Жозе Алваладе" в Лісабоні. Молода німецька команда вперше дійшла до цієї стадії турніру, але виглядала не гірше мадридців, які тричі добиралися до фіналу і двічі – за останні вісім років. Неймовірно, але "бики" продовжують творити дива і вибивають іспанців – 2:1.

Все найцікавіше в цьому протистоянні сталося у другому таймі. "Лейпциг" відкрив рахунок незабаром після перерви. Позиційна атака німців на 51-й хвилині завершилася навісом Забітцера з флангу, на який відгукнувся Ольмо і результативно замкнув подачу Марселя – 1:0.

"Атлетіко" знадобилося 20 хвилин, щоб відігратися і ще більше закрутити інтригу в цьому поєдинку. На 71-й хвилині Феліш увірвався в штрафну "Лейпцига", і Клостерманн лише з порушенням правил зупинив Жоау – пенальті. Гулачі вгадав напрямок удару Феліша, але парирувати не зміг – 1:1.

Після забитого м'яча якийсь час перевагою володіла іспанська команда, але втілити свої моменти в голи підопічні Дієго Сімеоне не змогли. Здавалося, що все йде до додаткового часу, але на 88-й хвилині своє слово сказав Адамс. Анхеліньо скинув м'яч в центр, його підхопив Адамс і потужно пробив по воротах. Снаряд влучив у гравця "Атлетіко" і з рикошетом влетів у сітку Облака.

"Атлетіко" влаштував божевільний останній штурм. Забивати побіг навіть воротар Облак, але "Лейпциг" вистояв у боротьбі з фаворитом і в півфіналі зустрінеться з французьким "ПСЖ". Фантастичне досягнення для 33-річного тренера Юліана Нагельсманна! А досвідчений Дієго Сімеоне насилу стримував лють.

Відзначимо, що раніше матч "Лейпциг" – "Атлетіко" опинився під загрозою зриву через коронавірус в іспанському клубі.

Дивіться, як "Лейпциг" вибив з Ліги чемпіонів англійський "Тоттенгем"