Королівська родина, супергерої і носоріг: яскраві кадри лондонського марафону

23 квітня 2017, 17:03
Крім професіоналів, на старт вийшли десятки тисяч любителів

<p>Фото AFP</p>

У Лондоні пройшов традиційний легкоатлетичний марафон. Старт йому дали принц Вільям з дружиною Кейт і принц Гаррі. Вони разом натиснули червону кнопку. А потім на дистанції роздавали учасникам напої.

У жінок змагання зі світовим рекордом виграла кенійка Мері Кейтані – 2 години 17 хвилин 1 секунда. Для Мері ця перемога стала третьою на Лондонському марафоні, який раніше вона вигравала в 2011 і 2012 роках.

Друге місце у жінок зайняла ефіопка Турінеш Дібаба (+056), третьою фінішувала також ефіопка Аселефеш Мерго (+6.07).

У чоловіків марафон виграв кенієць Даніель Ванджіру (2: 05.48), другим став ефіоп Кененіса Бекеле (2: 05.57), а третім – ще один кенієць Бедан Карокі (2: 07.41).

Крім професійних спортсменів, в змаганнях (на більш коротких дистанціях) взяли участь і прості любителі бігу. Вони виходили на дистанцію в різних костюмах, тут були і носороги, і супергерої, і молодята.