Король Турина: хет-трик Кріштіану Роналду виводить "Ювентус" у чвертьфінал Ліги чемпіонів

12 березня 2019, 23:56
Туринці відігралися після поразки на виїзді завдяки трьом голам португальської зірки

/ Фото: AFP

Італійський "Ювентус" обіграв "Атлетіко" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і за сумою двох матчів вийшов до чвертьфіналу турніру. Матч відбувся в Турині на "Ювентус Стедіум" і завершився з рахунком 3: 0. Справжнім героєм зустрічі став португальський нападаючий Кріштіану Роналду, який оформив у матчі хет-трик. Ми проводили онлайн "Ювентус" – "Атлетіко".

Португалець відкрив рахунок у матчі в першому таймі, а після перерви відзначився ще двічі. При цьому другий м'яч був зарахований після указки системи автоматичного визначення гола, яка підказала арбітру, що м'яч перетнув лінію після удару Кріштіану. Третій і вирішальний гол у матчі Роналду забив з пенальті.

До цього "Ювентус" у попередніх трьох матчах з "Атлетіко" не тільки жодного разу не перемагав, а й навіть не міг забити іспанському клубу.

Ювентус – Атлетіко – 3: 0

Голи: Роналду (27, 49, 86, пен)

"Ювентус": Шченсни, К'єлліні, Бонуччі, Жоау Канселье, Джан, Спінаццола (Диба, 67), Матюїді, Пьянич, Федеріко Бернардескі, Манджукич (Кін, 80), Роналду.

"Атлетіко": Хмара, Хіменес, Хуанфран, Арьяс (Вітол, 77), Годін, Коку, Родрі Ернандес, Сауль, Лемар (Корреа, 57), Мората, Грізманн.

Попередження: Федеріко Бернардескі (64), Хуанфран (73), Хіменес (86).