Король Іспанії зайшов уроздягальню національної команди

1 липня 2018, 23:37
Іспанці програли в 1/8 фіналу і покинули мундіаль

Король у роздягальні. фото sefutbol.com

Король Іспанії Філіп VI, який підтримував свою збірну в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018 з командою Росії, зайшов у роздягальню національної команди після гри, щоб підбадьорити футболістів, повідомляє офіційний сайт Королівської іспанської футбольної федерації (RFEF).

Король виголосив промову на підтримку гравців збірної Іспанії, а також потиснув руки футболістам і персоналу команди.

Нагадаємо, що збірна Росії обіграла Іспанію і вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу. Основний час завершився з рахунком – 1: 1, а серію пенальті виграли росіяни – 4: 3.

Нагадаємо, що вже відомі три збірні, які вийшли в чвертьфінал чемпіонату світу: Франція, Уругвай і Росія.

Раніше екс-гравець збірної Росії Андрій Канчельскіс розкритикував гру команди проти Іспанії: "Так у нас вистачало тренерів, які сильніші за Черчесова. Ну що він мені довів? Що поставив" автобус "? І що далі? Я б теж так поставив" автобус ". Поки він мене нічим не здивував ".

Чемпіонат світу в Росії пройде до 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 є на нашому сайті.