Контузія на полі: фанати "Колона" оглушили воротаря петардою

8 квітня 2018, 22:44
Голкіпера "Велес Сарсфілда" з матчу забрали в лікарню

Вибух петарди

Матч 22-го туру аргентинської Суперліги "Колон" – "Велес Сарсфілд" був перерваний на 22-й хвилині через заворушення фанатів господарів.

Вболівальники закидали поле петардами, одна з яких вибухнула неподалік від воротаря "Велеса" Сезара Рігамонті. Кіпера контузило, його відправили в лікарню, а суддя – команди в роздягальню.

Федерація футболу Аргентини почала розслідування інциденту в Санта Фе. Швидше за все, домашня арена "Колона" буде дискваліфікована на тривалий термін, а клуб піддасться штрафу.

"Колон" займає 12-е місце в турнірній таблиці, "Велес" розташувався на 20-му рядку.

Цікаво, що "Велес Сарсфілд" не вперше потрапляє в ситуацію, коли фанати втручаються в хід поєдинку. Пару років тому вболівальники "Рівер Плейта" продемонстрували свою буйну вдачу в матчі своєї команди з "Велес Сарсфілд".

За 15 хвилин до кінця поєдинку, який "Рівер Плейт" програвав 0: 2, уболівальники почали розгойдувати сітку, що відокремлює поле від трибун. Судді довелося зупинити матч, а поліції застосувати водомети.

Нагадаємо, що вболівальники "Ганновера" влаштували безлади і зірвали виїзний спаринг свого клубу з англійським "Бернлі".