Конор Макгрегор приніс хокеїстам "Бостона" три ящика віскі

17 березня 2019, 17:08
Боєць змішаних єдиноборств зробив символічне вкидання перед грою НХЛ

/ Фото: Instagram

У матчі регулярного чемпіонату НХЛ "Бостон Брюїнз" переміг "Коламбус Блю Джекетс" в овертаймі з рахунком – 2: 1 ОТ (1: 1, 0: 0, 0: 0, 1: 0). Таким чином, "Брюїнз" перервали серію з трьох поразок.

Після гри екс-чемпіон UFC Конор Макгрегор приніс в роздягальню "ведмедів" три ящика віскі. Перед матчем ірландський боєць провів символічне вкидання. Макрегор був запрошений на гру в рамках вечора ірландської спадщини, що проводився перед Днем святого Патріка, який відзначається 17 березня.

Переможною шайбою в овертаймі відзначився форвард господарів Бред Маршан. Після голу канадський форвард спародіював ходу Конора Макгрегора.

Як повідомлялося раніше, в чемпіонаті АХЛ був забитий неймовірний гол всупереч законам фізики. Шайба від борта потрапила в штангу і влетів у ворота.

Ми також писали, що хокейні майданчики зроблять менше на чемпіонатах світу і Олімпіадах. Глава міжнародної федерації Рене Фазель повідомив, що IIHF схиляється до проведення хокейного турніру Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні та чемпіонату світу того ж року на майданчиках розміру, який використовується в США і Канаді (60х26 м). На даний момент змагання IIHF проходять на льодових майданчиках розміром 60х30 м.