Коноплянка забив гол у Кубку Німеччини через вісім хвилин після виходу на поле

8 лютого 2017, 22:07
"Шальке" розгромив клуб другої німецької Бундесліги

Український футболіст "Шальке" Євген Коноплянка забив гол у 1/8 фіналу Кубка Німеччини проти "Зандхаузена", який виступає у другій Бундеслізі.

Коноплянка не потрапив у стартовий склад своєї команди, але з'явився на полі після перерви, а через вісім хвилин він відзначився забитим м'ячем.

У підсумку "Шальке" розгромив свого суперника з рахунком 4:1, а Коноплянка записав на свій рахунок жовту картку.

У поточному сезоні українець провів за "кобальтових" 22 матчі у всіх турнірах, забив шість голів і віддав дві передачі.

"Зандхаузен" – "Шальке" – 1:4

Голи: Вутен (64) – Шепф (38), Калигиури (43), Налдо (45), Коноплянка (71)

"Зандхаузен": Кналлер, Клінгманн, Кніппінг, Росбах, Кістер, Лінсмайер, Куловіц, Пледль, Хелер, Вунгуйдика, Вутен

"Шальке": Ферманн, Хеведес, Настасич, Налдо, Колашинац, Калігіурі (Коноплянка, 63), Горецка, Стамбулі, Шепф, Бенталеб, Бургшталлер