Коноплянка: "Подивилися один на одного і зрозуміли – все в наших руках"

27 листопада 2019, 02:26
Півзахисник "гірників" впевнений, що нічийний результат з чемпіонами Англії – по грі

Євген Коноплянка / Фото: Сегодня|Спорт

Євген Коноплянка відіграв 65 хвилин у матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" – "Шахтар". Поєдинок відбувся у вівторок і завершився сенсаційною нічиєю – 1:1. Після матчу Коноплянка прокоментував гру і результат.

Євген Коноплянка – про матч Манчестер Сіті – Шахтар Відео: Сегодня|Спорт

"Результат задовільний: вперше взяли очки на цьому полі. Завдання ще не виконали. Нам потрібно вигравати вдома у "Аталанти". Але варто потішитися сьогоднішній нічиї – це гідний результат.

Перший тайм був трохи потужніший з нашого боку. Але все ж хочу відзначити командні дії в обох таймах: ми грали згуртовано, як одна команда, і тому досягли результату. Після пропущеного гола ми подивилися один на одного і зрозуміли, що все ще в наших руках. Сьогодні наш день, ми відчували, що можемо контратакувати, також ми добре оборонялися".

"Сьогодні була така гра, в якій ми розуміли: мусимо більше оборонятися. Ми мріяли про контратаки, і вони, на щастя, у нас були. Зрозуміло, що не всі реалізували. Результат по грі.

В останньому матчі, як і в першому, все залежить від нас. Ми продовжуємо йти до своєї мети. Потрібно бути впевненими в собі, як сьогодні, і результат буде ".