Коноплянка допоміг "Шальке" виграти матч у Кубку Німеччини

24 жовтня 2017, 23:10
"Шальке" на виїзді обіграв третьоліговий "Веєн" з рахунком 3: 1

Коноплянка допоміг "Шальке" виграти матч у Кубку Німеччини. Фото ФК "Шальке"

У матчі другого раунду Кубка Німеччини з футболу "Шальке" на виїзді обіграв клуб третьої ліги чемпіонату країни "Веєн". Поєдинок пройшов у вівторок і завершився перемогою команди Бундесліги з рахунком 3: 1.

Голами у складі "Шальке" відзначилися аргентинський нападаючий Франко Ді Санто і австрійський півзахисник Гвідо Бургшталлер. На 53-й хвилині футболіст "Веєна" забив гол у свої ворота, а на 76-й – в чужі.

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі і відіграв всі 90 хвилин.

На домашньому стадіоні клубу третього дивізіону в Вісбадені на матчі зібралося понад 11 тисяч глядачів.

Нещодавно Коноплянка не реалізував стовідсотковий момент у матчі проти "Майнца". Євген відібрав м'яч у захисника на лінії штрафного, однак із забійної позиції не влучив по воротах. При цьому він мав можливість відпасувати на двох своїх партнерів, які підтримали контратаку.

Напередодні стало відомо, що Коноплянка отримав виклик у збірну України на товариський матч зі Словаччиною.

Раніше німецьке видання Kicker назвало зарплату Коноплянки в "Шальке" – 4 євро млн на рік. "Сегодня" спробувала скласти топ-5 українських легіонерів, виходячи з окладів.