28 листопада 2017, 12:45
На Обамеянга претендує чемпіон Англії

П'єр-Емерік Обамеянг. Фото AFP

Нападник дортмундської "Боруссії" П'єр-Емерік Обамеянг може покинути команду під час зимового трансферного вікна і продовжити кар'єру на Туманному Альбіоні. За інформацією Mirror, габонський футболіст входить в сферу інтересів "Челсі".

Головний тренер лондонців Антоніо Конте хоче додати різноманітності в лінію атаки, і Обамеянг один з тих футболістів, хто здатний підсилити команду. Раніше з'явилася інформація, що "Боруссія" готова продати 28-річного форварда за 60 млн євро.

У поточному сезоні німецької Бундесліги П'єр-Емерік Обамеянг взяв участь в 12 матчах, забив 11 голів і віддав 2 результативні паси.

Габонець відзначився в фантастичному рурському дербі "Боруссія" – "Шальке" (4:4) забитим голом і видаленням. Нагадаємо, що Євген Коноплянка зробив два ассисти в матчі, а Ярмоленко взяв участь в третьому голі своєї команди і був замінений після перерви.

Після матчу мати Андрія Ярмоленко розповіла, як дивилася поєдинок свого сина в чемпіонаті Німеччини: "Після першого тайму думала: "Ну, нарешті, вже перемога. Закінчилася їх невезуха. Штук вісім, напевно, сьогодні заб'ють".

До речі, в коментарі "Сегодня" батько Ярмоленко розповів, як син обживається в Дортмунді, про сало і пиво.