Команда Ярмоленка зганьбилася в 1/16 фіналу Кубка Англії, вилетівши на своєму полі від клубу другого дивізіону

25 січня 2020, 21:33
"Тоттенгем" не обіграв "Саутгемптон", "Челсі" впорався з "Халлом"

Гравці "Вест Гема" в шоці від самих себе / Фото: Reuters

У суботу на Туманному Альбіоні проходять матчі 1/16 фіналу Кубка Англії. Причому 10 матчів з 16 зіграли саме сьогодні. Найнесподіванішою стала поразка "Вест Гема" від "Вест Бромвіча" з рахунком 0:1. До речі, читайте, як гравець "Тоттенгема" мітить в "Інтері" на лаври Роналду.

Команда Андрія Ярмоленка без травмованого українця грала на своєму полі проти лідера другого за рангом англійського дивізіону. Все вирішив єдиний гол захисника гостей Конора Таунсенда вже на дев'ятій хвилині – "Вест Бромвіч Альбіон" переміг 1:0 і вийшов до 1/8 фіналу. І це незважаючи на те, що останні 20 хвилин гості – до речі, підопічні колишнього тренера "Вест Гема" хорвата Славена Билича – грали в меншості після видалення. У підсумку 59 (!) тисяч глядачів кубкового матчу покинули стадіон засмученими.

З інших результатів зазначив мінімальні гостьові перемоги лідерів Прем'єр-ліги: "Челсі" впорався з "Халлом" (2:1), "Лестер" – з "Брентфордом" (1:0). А ось відразу чотирьом парам команд чекають перегравання: "Ньюкасл" – "Оксфорд" (0:0), "Ковентрі" – "Бірмінгем" (0:0), "Редінг" – "Кардіфф" (1:1), "Саутгемптон" – "Тоттенгем" (1:1). Команда Жозе Моурінью упустила перемогу за дві хвилини до завершення основного часу виїзного матчу.

Дізнайтеся також, як "Валенсія" всуху переграла "Барселону" в чемпіонаті Іспанії.

Гранди англійського футболу – "Манчестер Сіті", "Ліверпуль", "Манчестер Юнайтед" свої матчі проведуть у неділю.

Дивіться, як раніше "Вест Гем" впевнено обігравав "Саутгемптон"