Команда Ярмоленко може залишитися без тренера: "Вест Хем" скликає раду директорів

Рада директорів "Вест Хема" обговорить майбутнє Мануеля Пеллегріні

Мануель Пеллегріні / Фото: Reuters

У Лондоні може відбутися ще одна тренерська відставка. Доля Почеттіно, звільненого з "Тоттенхема" кілька днів тому, може спіткати Мануеля Пеллегріні. Як повідомляє The telegraph, керівництво "Вест Хема" незадоволене роботою головного тренера і найближчим часом відбудуться збори ради директорів, на якому буде обговорюватися майбутнє чилійця на посаді наставника лондонців. Однак питання про його звільнення поки не стоїть. Відзначається, що варіант з відставкою Пеллегріні може бути розглянутий, якщо результати не поліпшаться.

Нагадаємо, 66-річний тренер очолює "Вест Хем" з травня 2018 року. Чинний контракт фахівця зі столичною командою діє до червня 2021 року.

Відзначимо, що команда з Лондона не може перемогти в чемпіонаті Англії протягом 7 матчів. В останній раз підопічні Пеллегріні перемагали у зустрічі 6-го туру АПЛ над "Манчестер Юнайтед" – 2:0. А в попередньому матчі "Вест-Хем" поступився "Тоттенхему" (2:3). Український футболіст Андрій Ярмоленко видав найгірший матч у сезоні за відсотком точних передач.

Раніше Ярмоленко отримав найгіршу оцінку за програний матч "Вест Хема" проти "Ньюкасла" (2:3). Українець з'явився на полі з перших хвилин, але вже в перерві був замінений.

В даний момент лондонці займають 16-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії, маючи в своєму активі 13 очок. Наступний матч вони проведуть 30 квітня в гостях проти "Челсі".