Команда Реброва упустила перемогу в чвертьфіналі азійської Ліги чемпіонів

23 серпня 2017, 09:24
"Аль-Ахлі" зберігає шанси на вихід в півфінал турніру

Сергій Ребров. Фото AFP

"Аль-Ахлі" українського тренера Сергія Реброва в першому чвертьфінальному матчі азійської Ліги чемпіонів здобула хороший результат на виїзді.

"Аль-Ахлі" відвіз з поля іранського "Персеполіса" результативну нічию – 2:2. Вже на другій хвилині зустрічі команда Реброва повела в рахунку, а до 60-ї хвилини матчу рахунок був 2:0 на користь "Аль-Ахлі".

На жаль, потім "Персеполіс" проявив характер і зрівняв результат. Зустріч у відповідь на поле "Аль-Ахлі" відбудеться 12-го вересня.

Відзначимо, що через чотири тури після початку чемпіонату Ірану 2017/18 "Персеполіс" очолює турнірну таблицю.

Нагадаємо, що Ребров підписав контракт з "Аль-Ахлі" на два роки. Його річна зарплата в новому клубі – 2,3 млн євро. А мета – виграти чемпіонат Саудівської Аравії.

У другому турі чемпіонату країни українець здобув першу перемогу з "Аль-Ахлі" в офіційних матчах.

Раніше повідомлялося, що помічником Реброва в клубі з Саудівської Аравії буде екс-динамівець Бадр Ель-Каддурі.