Команда Реброва і Харатіна вже грає! "Ференцварош" переміг в контрольному матчі в Угорщині

14 травня 2020, 09:13
Чемпіонат країни в сусідній країні збираються відновити 23 травня

Українці допомогли "Ференцварошу" обіграти "Валетту". Фото: fradi.hu

Національні футбольні чемпіонати в Європі починають повертатися до гри. Вже післязавтра, 16 травня, відновиться сезон 2019/2020 німецької Бундесліги. А через тиждень, 23 травня, збираються дати рестарт чемпіонату в Угорщині, де лідирує команда українців. Ми повідомляли, що "Ференцварош" Реброва повернувся до тренувань під душевне відео.

Вчора колектив, який тренує колишній наставник київського "Динамо" Сергій Ребров, провів товариський матч. Також за "Ференцварош" виступає український півзахисник Ігор Харатін. "Ференцварош" лідирує в чемпіонаті Угорщини після 23 матчів, на три очки випереджаючи "Фехервар" при двох іграх в запасі.

Місяць тому на карантині тонкий трюк українського футболіста вразив користувачів соцмереж.

У контрольній зустрічі команда українців обіграла "Залаєгерсег", який займає 11-те місце в турнірі. Ще в першому таймі Болі і Харатін оформили підсумковий рахунок – 2:0. Наш співвітчизник забив пенальті на 40-й хвилині.

Узимку Ребров стажував в Будапешті колишнього тренера "Зорі".