Колумбія розгромила Грецію – 3:0

14 червня 2014, 21:11
Колумбійці без Фалькао легко впоралися зі своїм противником

Колумбія розгромила Грецію. Фото AFP

Збірна Колумбії вдало стартувала на ЧС-2014, навіть без Фалькао розгромивши Грецію – 3:0.

Старт поєдинку залишився за Колумбією. Вже на 6-й хвилині зустрічі Пабло Армеро після передачі Кудрадо відкрив рахунок у матчі. Відразу ж греки мали шикарний шанс зрівняти рахунок, але Коне не потрапив по воротах з вигідної позиції.

Колумбійці, враховуючи результат на табло, віддали ініціативу супернику, зробивши акцент на контратаки. Однак, греки цим подарунком від суперника скористатися не зуміли. Всі їхні потуги закінчувалися на підходах до штрафного колумбійців.

Колумбійці відповідали небезпечними випадами, але кожного разу їм чогось не вистачало, щоб довести атаку до удару.

А на останній хвилині першого тайму греки створили найреальніший момент зрівняти рахунок. Коне пробивав з лінії штрафного, але воротар колумбійців в шикарному стрибку перевів круглого на кутовий.

Друга половина гри почалася з невеликого штурму збірної Греції, який привів... до голу в їхні ворота. Після подачі кутового у виконанні Хамеса Родрігеса Агілар перевів м'яч на дальню штангу, а Тео Гутьєрресу залишалося тільки відправити його у ворота.

Завдання для греків ставало майже нездійсненним, враховуючи, як беззубо виглядала команда в першому таймі. Європейці всі сили кинули на порятунок ситуації, проте запам'яталися лише ударом Гекаса у поперечину та моментом Самараса.

А ось колумбійці своєю можливістю скористалися на всі сто. Після красивої комбінації Хамес Родрігес вже в додатковий час встановив остаточний рахунок у матчі – 3:0.

Наступний поєдинок Колумбія проведе 19 червня проти Кот-д'Івуару. Греція в ніч з 19-го на 20-е число зустрінеться з Японією.

Колумбія – Греція – 3:0

Голи : Пабло Армеро (6), Тео Гутьєррес (58), Хамес Родрігес (90 +3)

Колумбія : Давид Оспіна, Пабло Армеро (Сантьяго Аріас, 74), Маріо Йепес, Крістіан Сапата, Каміло Суніга, Абель Агілар (Александер Мехія, 68), Карлос Санчес, Хамес Родрігес, Хуан Гільєрмо Куадрадо, Віктор Ібарбо, Тео Гутьєррес (Джексон Мартінес, 76).

Греція : Орестіс Карнезіс, Хосе Холебас, Сократіс Папастатопулос, Костас Манолас, Василіс Торосидіс, Панайотіс Коне (Йоргос Карагуніс, 79), Константінос Кацураніс, Янніс Манніатіс, Дімітріос Салпінгідіс (Янніс Фетфацідіс, 54), Теофаніс Гекас (Константінос Мітроглу, 64), Йоргос Самарас.

Попередження : Карлос Санчес (26), Сократіс (52), Дімітріос Салпінгідіс (55)