"Колос" розписав мир із "Десною" з двома курйозними пенальті й рукоприкладством щодо "Царя" (відео)

29 листопада 2020, 19:20
Нічия в Ковалівці стала бенефісом необережних рухів руками – через них вилучали і призначали 11-метрові

"Колос" vs "Десна" / Фото: Офіційний сайт ФК "Колос" Ковалівка

Недільний матч чемпіонату Україниміж "Колосом" і "Десною" в Ковалівці завершився внічию 1:1. Обидва голи були забиті після досить нелогічних пенальті, призначених арбітром за гру рукою.

"Колос" відкрив рахунок на 12-й хвилині. Відзначився Лисенко. Арбітр із Дніпра Віталій Романов призначив 11-метровий за те, що захисник "Десни" Мостовий не розрахував відскок після подачі з флангу і дозволив м'ячу потрапити собі в руку.

Гол Лисенка з пенальті

"Десна" відігралася на 27-й хвилині з пенальті, який реалізував Будківський. Ця "позначка" виявилася ще більш курйозною, ніж попередня. Воротар "Колоса" Волинець, вийшовши на перехоплення верхової подачі, вибив кулаками м'яч, який влучив у руку його одноклубнику Чорноморцю. В обох випадках у гравців і в думці не було грати руками, однак, не встеживши за ними, футболісти були покарані 11-метровими.

Гол Будківського з пенальті

Відзначимо, що на останніх хвилинах матчу "Десна" залишилась у меншості – за відмах рукою по обличчю "Царя" Селезньова у гостей був вилучений Імереков, але "Колос" скористатися чисельною перевагою не зумів.

Відео вилучення за фол на Селезньові

"Колос" – "Десна" – 1:1
Голи: Лисенко, 12 (пен) – Будківський, 27 (пен)
"Колос": Волинець – Петров, Новак, Чорноморець – Зозуля, Задоя, Богданов, Ємець – Смирний (Ісаєнко, 87), Антюх (Оріховський, 75) – Лисенко (Селезньов, 53)
"Десна": Паст – Конопля, Тамм, Імереков, Мостовий – Гуцуляк (Дегтярьов, 84), Огиря, Домбровський, Мудрик (Шевцов, 90+4) – Арвеладзе (Старенький, 90+3) – Будківський
Попередження: Смирний, Богданов – Імереков, Конопля, Мостовий, Тамм
Вилучення: Імереков (90+5, "Десна", друге попередження)

Після цієї нічиєї "Десна" з 17 очками посідає четверте місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги України, "Колос" з 16 пунктами – на п'ятій сходинці.