"Колос" познущався над "Дніпром" і рветься до першої шістки

7 грудня 2019, 19:45
Команда Руслана Костишина розгромила суперника з рахунком 4:0

/ Фото: Офіційний сайт СК "Дніпро-1"

"Колос" в 17-му турі Української прем'єр-ліги обіграв "Дніпро-1" з рахунком 4:0.

На 14-й хвилині Арні Вільхьяльмссон відкрив рахунок з пенальті. На 39-й хвилині хавбек "Дніпра-1" Коркішко отримав другу жовту і покинув поле. У другому таймі, на 52-й хвилині, Вільяхьяльмссон зробив дубль. Вже через п'ять хвилин Ільїн зробив рахунок великим. Добив команду Михайличенка Смирний на 78-й хвилині.

Таким чином, "Колос" піднявся до першої шістки, але у його конкурента "Маріуполя" матч в запасі. "Дніпро-1" опустився на 9-те місце.

"Колос" – "Дніпро-1" – 4:0

Голи: 1:0 – 14, пенальті Вільхьяльмссон, 2:0 – 52 Вільхьяльмссон, 3:0 – 57 Ільїн, 4:0 – 78 Смирний.

"Колос" – Волинець, Парамонов, Сахневич, Максименко, Мигунов, Оріховський, Мілько, Смирний (Нехтій, 85), Ільїн, Вільхьяльмссон (Морозко, 79), Лисенко (Бондаренко, 83).

"Дніпро-1" – Юрчук, Шаповал, Гуйє, Лопирьонок, Логінов, Коркішко, Кравченко (Чичиков, 64), Вакулко, Когут, Булеца (Назаренко, 69), Куліш (Супряга, 63).

Попередження: Коркішко (18), Волинець (49), Мілько (60), Смирний (66), Шаповал (74), Вакулко (89).

Видалення: Коркішко (40).

Раніше ми розповідали, що своїми думками про поєдинок "Шахтар" – "Аталанта" поділився Віктор Грачов. "МанСіті" був статуснішою командою, але саме з "Аталантою" буде матч року", – заявив експерт.

Дивіться, як "Шахтар" обігравав "Аталанту" в Італії (2:1)