Коли забивають і Неймар, і Мбаппе, суперник викидає білий прапор – "ПСЖ" переміг "Нант"

5 грудня 2019, 09:52
Столична команда продовжує лідирувати в чемпіонаті Франції, але "Марсель" недалеко

Непростим вийшов поєдинок чемпіонату Франції, в якому "Парі Сен-Жермен" приймав "Нант". Незважаючи на те, що в стартовому складі господарів вийшли зіркові форварди Кіліан Мбаппе і Неймар, перемогти середняка, що займає дев'яте місце в турнірній таблиці, виявилося непросто. Дізнайтеся всі результати 16-го туру Ліги 1 .

"Нант", хоч і поступався по володінню м'ячем (35% проти 65), в контратаках часто доводив справу до удару. У підсумку "ПСЖ" перевершив суперника за все на один удар: 10 проти 9 (6 – 4 в створ воріт). А вирішилося все в другому таймі. На 52-й хвилині Мбаппе відкрив рахунок, подарувавши радість 48 тисячам глядачів на трибунах "Парк де Пренс". А потім і бразилець відзначився, але з 11-метрового, на 85-й хвилині.

Лише після голів нападники покинули поле, поступившись місцем також знаменитим Едінсон Кавані і Мауро Ікарді. У турнірній таблиці "ПСЖ" продовжує лідирувати, але випереджає "Марсель" всього на п'ять очок.

Читайте, як Сульшер переміг Моурінью в чемпіонаті Англії

Дивіться, як Мбаппе забив м'яч "Реалу" в Лізі чемпіонів і допоміг команді зіграти внічию 2:2 в Мадриді