Коли Австралія краще стоїть на ковзанах: Україна проведе матч за життя на чемпіонаті світу

27 лютого 2020, 20:20
Єдину шайбу престижу вже за вісім хвилин до кінця зустрічі у нас зуміла закинути Дарина Ціміренко

Жіноча збірна України з хокею

Жіноча збірна України з хокею поступилася у своєму четвертому матчі на чемпіонаті світу в Дивізіоні IIB в Ісландії. Сьогодні наші дівчата поступилися команді Австралії з розгромним рахунком 1:9 в основний час і не зуміли заробити очок. Раніше ми повідомляли, що українки вперше програли в основний час на чемпіонаті світу з хокею.

На цей раз підопічні Вадима Радченка зустрічалися з лідерами групи – збірної Австралією, яка тільки в минулому сезоні знизилася в цей дивізіон і ще не програла жодного матчу на чемпіонаті 2020 року. Хокеїстки Зеленого континенту почали тиснути з перших хвилин і зуміли забити дві шайби вже в першому періоді. У другому періоді претендентки на підвищення в дивізіоні зуміли збільшити розрив удвічі – 4:0.

Жіночий хокей

На третій період українки вийшли з настроєм все ж зачепитися за очки, але, настроївшись на атаку, провалилися в обороні. Австралійка Наташа Фарр'єр відзначилася хет-триком, а її подруги довершили справу. Єдину шайбу престижу вже за вісім хвилин до кінця зустрічі зуміла закинути Дарина Ціміренко. Тепер Україні залишився останній матч проти збірної Ісландії 29 лютого, в якому підопічні Вадима Радченка поборються за те, щоб зберегти своє місце в дивізіоні.

Україна – Австралія – 1:9
(0:2,0:2,1:5)
Україна : Козачук Наталія, (Ткаченко Вікторія) Чижова Тетяна, Майфельд Ангеліна, Ганна Забарна, Вансович Олена, Ткаченко Тетяна, Макаренко Надія, Громова Марія, Ціміренко Дарина, Добровольська Юлія, Скащук Владислава, Аліпова Олена, Кобчук Марина, Козуб Інна, Лесь Ганна, Ценова Вікторія, Слащова Тетяна