Клюйверт приніс нічию Голландії в матчі проти збірної України

10 жовтня 2017, 20:19
Наша молодіжка бореться за потрапляння на чемпіонат Європи-2019

Наш календар. Фото ФФУ

Сьогодні в Києві пройшов відбірковий поєдинок Євро-2019 серед молодіжних команд. Збірна України (U-21) зіграла внічию з командою Голландії.

Українці відкрили рахунок у першому таймі. На 29-й хвилині Віктор Коваленко реалізував пенальті, пробивши точно в кут. Однак голландцям вдалося відігратися. Швидка контратака на 62-й хвилині завершилася прострілом з правого флангу і Джастін Клюйверт (син легендарного голландського форварда Патріка Клюйверта), підробивши м'яч, точно пробив у верхній кут.

В іншому матчі нашої групи збірна Латвії на своєму полі програла Шотландії – 0: 2.

Турнірне становище в групі: Англія – 10 (4), Шотландія – 6 (3), Україна – 5 (3), Голландія – 5 (4), Латвія – 2 (5), Андорра – 1 (3).

Нагадаємо, що національна збірна України програла в заключному матчі відбору на ЧС-2018 Хорватії і попрощалася з надіями зіграти на чемпіонаті світу в Росії.

Під керівництвом Андрія Шевченка, який очолив команду на початку літа 2016 року, збірна продемонструвала зовсім не ті результати, які від неї очікували вболівальники, а за деякими пунктами навіть оновила антирекорди.

Сам же Шевченко залишився задоволений своє роботою у збірній і заявив, що готовий до подальшої співпраці, якщо його залишать біля керма команди.