Клуб екс-півзахисника "Динамо" в Кубку Італії програв команді третьої ліги

6 грудня 2018, 22:30
"Дженоа" в серії пенальті поступилася клубу з Серії C

Тріумф футболістів "Віртес Ентелла" в Генуї в Кубку Італії. фото gazzetta.it

Сьогодні завершуються матчі четвертого раунду Кубка Італії з футболу, в одному з яких відбулася сенсація. Клуб елітного дивізіону "Дженоа" на своєму полі програв представнику третього дивізіону італійського футболу – "Віртес Ентелла" – в серії пенальті. Основний час завершився внічию – 2: 2, в додаткові півгодини суперники обмінялися голами, а в серії 11-метрових ударів "Дженоа" поступилася – 6: 7.

Причому в ігровий час "Дженоа" всі голи забила з пенальті. Два з них – найкращий бомбардир Серії A, 23-річний польський форвард Кшиштоф Пентек. У гостей героєм став 22-річний півзахисник Сімоне Мауро Ікарді – на його рахунку два голи і асист на 122-й хвилині.

У складі "Дженоа" на заміну на 82-й хвилині вийшов екс-півзахисник київського "Динамо" Мігел Велозу. Свій пенальті в серії він забив – другий за рахунком. Не забили Бесса (перший удар) і Лападула (восьмий).

"Дженоа" – "Віртес Ентелла" – 3: 3 (пенальті – 6: 7)

Голи: Пентек (27, з пенальті, 86, з пенальті), Лападула (110, з пенальті) – Мауро Ікарді (20, 83), Адорян (120 + 2).

"Дженоа": Маркетті – Біраскі, Лопес, Зукановіч – Ромуло, Ролон (Сандро, 105), Омеонга (Мігел Велозу, 82), Педру Перейра (Бесса, 59) – Юрі Медейруш (Пандєв, 59) – Пентек, Лападула.

Тепер в 1/8 фіналу Кубка Італії 13 січня зіграють такі пари: "Мілан" – "Сампдорія", "Наполі" – "Сассуоло", "Лаціо" – "Новара", "Інтер" – "Беневенто", "Фіорентина" – "Торіно" або "Сюдтірол" (матч почався сьогодні пізно ввечері), "Рома" – "Віртус Ентелла", "Ювентус" – "Болонья", "Аталанта" – "Кальярі".

Раніше ми повідомляли, що Мігел Велозу заробив двоматчеву дискваліфікацію в чемпіонаті Італії – через розмови з арбітром.

Нагадаємо, що в 14-му турі чемпіонату Італії "Дженоа" програла "Торіно" в минулі вихідні.