Клопп вистраждав першу перемогу після чемпіонства: огляд матчу "Ліверпуль" – "Астон Вілла"

5 липня 2020, 23:10
Дивіться відео голів та найкращих моментів поєдинку, в якому "Ліверпуль" дотиснув на останніх хвилинах "Віллу"

Садіо Мане, "Ліверпуль" / Фото: Reuters

"Ліверпуль" здобув свою першу перемогу в статусі чемпіона Англії-2020. У домашньому матчі 33-го туру команда Юргена Клоппа обіграла одного з аутсайдерів Прем'єр-ліги "Астон Віллу" з рахунком 2:0, забивши обидва м'ячі в останні 20 хвилин зустрічі. Відзначилися Мане і Джонс. Нагадаємо, в попередньому турі "Ліверпуль" програв "Манчестер Сіті" 0:4.

Огляд матчу "Ліверпуль" – "Астон Вілла" (2:0)

"Ліверпуль" – "Астон Вілла" – 2:0