Кленові поклали Росію на лопатки: Канада поступалася 1:3, але виграла чемпіонат світу з хокею

5 січня 2020, 23:47
Капітан північноамериканців зауважив, що його хворе плече почувається тепер на мільйон баксів

Канада - Росія

У Чехії завершився молодіжний чемпіонат світу з хокею, переможцем якого стала збірна Канади. У фіналі північноамериканські хокеїсти переграли команду Росії з рахунком 4:3. Раніше ми писали, що шведи піднялися на п'єдестал і дарували глядачам ключки.

Перший період пройшов без закинутих шайб, а рахунок на 30-й хвилині відкрив форвард збірної Росії Микита Александров. Єгор Замула кидав від синьої лінії, а Александров своєчасно підставив ключку. Але вже через дві хвилини канадці зуміли відігратися, скориставшись подвійним видаленням в складі російської команди. Закинута шайба на рахунку Ділана Козенса.

За п'ять хвилин до перерви Григорій Денисенко знову вивів Росію вперед, фактично заштовхав шайбу в ворота, а в середині третього періоду Максим Соркін, здавалося, вніс перелом у поєдинок, збільшивши перевагу росіян до двох шайб – 3:1. Але іншої думки були канадці. Сначалв шайба зрикошетила у ворота Росії від ноги Конора Макмайкла, а потім на 12-й хвилині капітан канадців Баретт Хейтон зрівняв рахунок, використавши більшість.

А "золото" Канаді за чотири хвилини до кінця основного часу приніс Екіл Томас, реалізувавши вихід один на один.

"У нас приголомшлива "хімія"! Ми до кінця вірили в те, що можемо виграти. Зараз у нас неймовірні емоції і відчуття. У грі все вирішили деталі. Ми добре реалізували свою більшість, збірна Росії – не надто. Як почуває себе моє хворе плече? На мільйон баксів!" – сказав капітан чемпіонів Хейтон TSN.

А найкращим бомбардиром чемпіонату світу став нападник збірної Швеції Самуель Фагемо з "Лос-Анджелес Кінгз". Він набрав 13 очок (8 + 5) в семи матчах турніру.