Китайці знову стали кращими в світі в настільному тенісі

6 травня 2018, 19:43
Чоловіча збірна Китаю стала переможцем командного чемпіонату світу з настільного тенісу

Збірна Китаю - переможець чемпіонату світу

Чоловіча команда Китаю завоювала золоті медалі на командному чемпіонаті світу з настільного тенісу в Швеції . У фіналі збірна Китаю перемогла команду Німеччини з рахунком 3-0 . Третіми стали команди Південної Кореї та Швеції .

Нагадаємо , щоУкраїна зупинилася в кроці від історичних медалей чемпіонату світу з настільного тенісу. Жіноча збірна вперше в історії пробилася до чвертьфіналу , де поступилася команді Японії з рахунком 0 : 3 . Склад жіночої збірної України : Маргарита Песоцька , Тетяна Біленко та Анна Гапонова . Чоловіча збірна України не змогла пробитися на турнір .

Отметим также, что интересный случай произошел в женском турнире. Команды Южной и Северной Кореи должны были играть друг против друга, но игра не состоялась – збірні двох Корей відмовились грати одна проти одної. Суперниці вийшли на матч , потиснули один одному руки , привітали з виходом до фінальної частини чемпіонату світу , і в півфіналі гратиме Об'єднана команда Кореї , як це вже було один раз 27 років тому . Тоді Об'єднана команда Кореї на Чемпіонаті світу 1991 року перемогла в фіналі китайську команду і завоювала " золото " .