"Китаєць" приніс Нігерії "бронзу" Кубка Африки: дивіться відео вирішального гола

18 липня 2019, 00:43
На турнірі в Єгипті залишилося зіграти один-єдиний матч – за золоті медалі континентальної першості

Одіон Ігало / Фото: Reuters

У матчі за третє місце на Кубку африканських націй збірна Нігерії мінімально обіграла національну команду Тунісу – 1:0. Зустріч відбулася в Каїрі на стадіоні "Аль-Салам". Рахунок був відкритий вже на третій хвилині. У воротах Моеза Бен-Шеріфи розписався 30-річний форвард китайського "Шанхай Шеньхуа" Одіон Ігало, добивши м'яч у сітку з двох метрів після неузгодженості кіпера і захисника. Більше голів у матчі глядачі не побачили – незважаючи на те що практично весь другий тайм Туніс провів в атаці.

• Кубок Африки-2019. Матч за третє місце
  • Туніс – Нігерія – 0:1
  • Гол: Ігало, 3
  • Туніс: Бен-Шеріфа – Драгер, Хаддаді, Меріах, Хнід (Бедуї, 67) – Скіра, Сассі, Шаалали – Хазрі, Бадрі (злити, 58), Хенісі (Шауат, 44)
  • Нігерія: Узохо – Айна, Коллінс, Омеруо, Трост-Еконг – Івобі, Етебо, Ндіі – Муса (Симон, 75), Чуквуезе (Калу, 90+1), Ігало (Осімхен, 46)

Нагадаємо, у фіналі Кубка Африки-2019 команда Алжиру зіграє з Сенегалом. Вирішальний матч турніру відбудеться у п'ятницю, 19 липня. Як ми писали раніше, гол одноклубника Зінченка, який вивів Алжир до фіналу, викликав істерику у коментатора. Півзахисник "МанСіті" Марез забив шикарним ударом зі штрафного на останніх секундах поєдинку.

Також повідомлялося, що колишній одноклубник Шевченка звільнений з поста тренера збірної Камеруну. "Неприборкані леви" залишилися без свого наставника Кларенса Зеєдорфа після вильоту в 1/8 фіналу Кубка Африки.

Дивіться, як забиває найрезультативніший африканець чемпіонату України – сенегалець Матар Дійе з "Олімпіка"