Кімі Райкконен вперше в сезоні виграв кваліфікацію Гран-прі

1 вересня 2018, 19:45
Себастьян Феттель став другим, а з другого ряду гонку почнуть Хемілтон і Боттас, з третього – Ферстаппен і Грожан

Кімі Райкконен виграв кваліфікацію Гран-прі

Гонщик команди "Феррарі" Кімі Райкконен виграв кваліфікацію 14-го етапу чемпіонату Формули-1 Гран-прі Італії, який проходить на автодромі Монци. Час фіна – 1 хвилина 19,119 секунди. Другим став його партнер по команді Себастьян Феттель (+0,161 секунди). З другого ряду в гонці стартують пілоти "Мерседеса" Льюїс Хемілтон (+0,175) і Вальттері Боттас (+0,537).

Гонка Гран-прі Італії відбудеться в неділю і розпочнеться о 16:10 за київським часом .

20. С.ВандорнMcLaren201:22.0859

Нагадаємо , що чемпіонат Формули – 1 відновився після річної перерви в Бельгії тиждень тому . Гонку в Спа виграв Себастьян Феттель, який трохи скоротив відставання від лідируючого в особистому заліку Люіса Хемілтона з " Мерседеса " . В активі британця 231 очко , у який посідає другий рядок німця – 214 .