Кімі Райкконен проїхав найшвидше коло в історії Формули-1

2 вересня 2018, 12:34
Під час заїздів фіну вдалося проїхати коло з середньою швидкістю 263,61 км/год

Гонщик "Феррарі" Кімі Райкконен

Гонщик "Феррарі" Кімі Райкконен виграв кваліфікацію Гран-прі Італії. У третьому сегменті Райкконен проїхав коло за 1.19,119 і завоював поул , а також побив рекорд , встановлений Хуаном – Пабло Монтойя 14 років тому . Також це коло став найшвидшим за середній швидкості в історії на будь-якій трасі , де проходять гонки Формули – 1 – Кімі проїхав коло з середньою швидкістю 263,587 км / год .

Також Райкконен став найстаршим гонщиком , який завоював поул у Формулі – 1 з 1994 року – тоді перший рядок в кваліфікації залишився за 41 – річним Найджелом Менселлом .

Для Райкконена цей поул став 18 – м в Формулі – 1 , а для " Феррарі " – 20 – м в історії на Гран -прі Італії . Між першим і останнім поул Кімі в кар'єрі пройшло 15 років.

Нагадаємо , що чемпіонат Формули – 1 відновився після річної перерви в Бельгії тиждень тому. Гонку в Спа виграв Себастьян Феттель, який трохи скоротив відставання від лідируючого в особистому заліку Люіса Хемілтона з " Мерседеса " . В активі британця 231 очко , у німця – 214 .