Київське "Динамо" виграло Суперкубок України

21 липня 2018, 23:08
Кияни в фінальному поєдинку обіграли "Шахтар"

Сьогодні в Одесі донецький " Шахтар " і київське " Динамо " відкрили футбольний сезон в Україні . Команди зустрілися в поєдинку за Суперкубок України . Мінімальну перемогу здобуло " Динамо " – 1 : 0 , а переможний гол забив Віталій Буяльський . ми вели онлайн трансляцію матчу "Шахтар" – "Динамо".

Матч почали більш активно "гірники". І вже до 15-й хвилині могли двічі вразити ворота Бойка. Спочатку Ісмаїлі смачно приклався з меж штрафного і м'яч потрапив у поперечину. А потім Морозюк перериваючи подачу потрапив в каркас власних воріт.

І тут же забило "Динамо". На 18-й хвилині після пасу назад Пятов вирішив повозитися з м'ячем і втратив його. Динамівці швидко перепасували в штрафний, послідувала передача на самотнього Буяльського, який вразив порожні ворота.

Надалі "Шахтар" більше атакував, але небезпечно пробивав лише Мораес головою, Бойко витягнув м'яч з кута. Кияни ж відповіли швидкою атакою, зрячим навісом Вербича та потужним ударом в поперечину Циганкова.

У компенсований час команди трохи поштовхалися і Бурда з Ісмаїлі отримали по червоній картці.