Київське "Динамо" програло "Базелю", ведучи по ходу матчу 2:0

20 січня 2015, 18:52
У другій половині другого тайму команда Сергія Реброва встигла пропустити три м'ячі

Андрій Ярмоленко в грі з "Базелем" забити не зміг. Фото ФК "Динамо"

У другому матчі "Динамо" на тренувальному зборі в іспанській Марбельї команда Сергія Реброва програла лідеру швейцарського футболу "Базелю" з рахунком 2:3.

Кияни першими відкрили рахунок: на 10-й хвилині м'яч ударом головою після передачі Мігеля Велозу забив захисник динамівців Домагой Віда. У другому таймі на 64-й хвилині Лукаш Теодорчик точним ударом після прострілу Буяльського зробив рахунок 2:0.

За що залишилися до фінального свистка 25 хвилин кияни примудрилися пропустити тричі! На 67-й і 79-й хвилинах з гри, а на 89-й з пенальті.

Днем раніше "Динамо" розгромило другу команду менхенгладбахської "Боруссії" з рахунком 5:1.