Київ у сльозах: команда без тренера зуміла стати найсильнішою в українському баскетболі

25 квітня 2019, 20:35
Під час третього матчу фінальної серії у южненців видалили наставника. Але це не завадило їм перемогти

/ Фото: Федерація баскетболу України

Южненський "Хімік" обіграв "Київ-Баскет" і в третьому матчі фінальної серії баскетбольної Суперліги України втретє у своїй історії став чемпіоном України з баскетболу. Після двох виграшів на своєму майданчику южненці здолали суперника і в столичному Палаці спорту – 79:73.

Початок матчу в столиці став дуже непростим для южненців. "Київ-Баскет" впевнено почав і швидко пішов у відрив в рахунку. Крім того, у другій чверті головний тренер "Хіміка" Віталій Степановський швидко отримав два технічних фолу і був видалений з майданчика.

Видалений Віталій Степановський. Фото – fbu.ua

Кермо управління "Хіміком" перейшло до асистента головного тренера Олега Гончарова, і після великої перерви южненці піднеслися духом і почали скорочувати відставання в рахунку. Третя чверть була виграна "Хіміком" з перевагою в 14 очок, що дозволило їм перед заключною 10-хвилинкою вийти вперед у рахунку.

В останній чверті перевага "Хіміка" зросла до 10 очок, і тільки в останні хвилини "Київ-Баскет" зробив спроби погоні, але южненці змогли втримати перевагу. Таким чином "Хімік" виграв фінальну серію з рахунком 3: 0 і став чемпіоном України. "Київ-Баскет" у своєму дебютному сезоні завоював срібні нагороди.

Як повідомлялося раніше, в НБА звільнили першого в історії головного тренера європейського походження. Ігор Кокошка не зміг вивести "Фінікс Санз" у плей-офф поточного сезону.

Також повідомлялося, що Україна подала заявку на проведення чемпіонату Європи з баскетболу. Наша країна планує провести жіночу континентальну першість спільно зі Швецією.