Київ ще може прийняти чемпіонат світу восени: коли вирішиться доля українського турніру

5 червня 2020, 16:22
Україна вже проводила подібну першість два роки тому і зібрала рекордну кількість учасників

Юнацький чемпіонат світу зі стрибків у воду в Києві / Фото: Федерація України зі стрибків у воду

Пандемія коронавірусу змусила перенести безліч великих змагань, включаючи літню Олімпіаду 2020 року і футбольне Євро-2020. Однак у України все ще є шанс провести в Києві чемпіонат світу. Раніше ми повідомляли, що українські стрибуни у воду почнуть тренування 15 травня.

Йдеться про юнацьку світову першость зі стрибків у воду, яка запланована з 29 листопада по 6 грудня поточного року. Турнір у столиці України поки не скасували. А сьогодні стало відомо, що міжнародна федерація плавання (FINA) ухвалить остаточне рішення по чемпіонату в кінці серпня-початку вересня.

Нагадаємо, що попередню світову першість два роки тому також приймав Київ. Турнір у спорткомплексі "Ліко" зібрав рекордну кількість учасників за всі 22 чемпіонати – 220 стрибунів з п'яти континентів. Українці Євген Науменко та Олег Сербін завоювали тоді єдину медаль для України – "бронзу" в синхронних стрибках з 10-метрової вишки, а наша збірна посіла 10 місце в загальнокомандному заліку.

Ми також розповідали, як 14-річний український вундеркінд виборюватиме медалі Олімпіади. Олексій Середа на церемонії спортивного "Оскара" став "Висхідною зіркою" українського спорту. Він був четвертим на чемпіонаті світу і першим – на Європі.