"Київ-Баскет" добув третю перемогу поспіль на другому етапі Кубка Європи ФІБА

7 січня 2020, 21:07
Українська команда виграла в Латвії у "Вентспілса" і стала лідером групи

Єдиний представник України в єврокубках продовжує вигравати. Сьогодні "Київ-Баскет" здобув вольову перемогу в гостях у латвійського "Вентспілса". При цьому, як ми писали, кияни грали без Кейсі Шепарда, якому видалили апендицит .

Віце-чемпіон України, як і "Вентспілс", виграв два стартові матчі другого групового етапу у нідерландського "Зволле" і угорського "Керменда". Тому в очній дуелі українського і латвійського клубів визначався лідер групи. "Київ-баскет" поступився в стартових двох чвертях – 20:21 і 18:24, але потім взявся виправляти ситуацію. І дві наступні 10-хвилинки гості взяли 22:17 й 21:16 здобувши перемогу з рахунком 81:78. В останні секунди суперники влаштували змагання у виконанні штрафних кидків, але нерви у гравців української команди виявилися міцними. Повністю матч можна подивитися нижче.

Найрезультативнішими у української команди виявилися американець Кіндал Хілл (18 очок) і наші співвітчизники В'ячеслав Петров (16) і Богдан Близнюк (13).

Читайте, як чемпіон України пробився до півфіналу Національного кубка .

Дивіться, як збірна України обіграла в Харкові Португалію у відборі на чемпіонат Європи