Кібернетик Шастал врятував "Олександрію" від поразки в матчі з "Колосом" (відео)

6 грудня 2020, 22:36
Дмитро Шастал, який опанував економічну кібернетику в КПІ, показав, як він вміє забивати

Дмитро Шастал / Фото: ПФК "Олександрія"

12-й тур чемпіонату України з футболузавершився матчем "Колос" – "Олександрія", в якому була зафіксована нічия 1:1.

У першому таймі суддя призначив два пенальті. "Олександрія" свій не реалізувала – удар Гречишкіна став здобиччю кіпера господарів.

А ось форвард "Колоса" Селезньов з "позначки" не схибив, вивівши "Колос" вперед 1:0.

Від поразки в аграрному дербі від команди із села Ковалівка "Олександрію" врятував її 24-річний півзахисник Дмитро Шастал, який у другому таймі забив м'яч ударом головою з відхиленням.

Огляд матчу "Колос" – "Олександрія" (1:1)

Цікаво, що в 18 років нині герой "Олександрії" Дмитро Шастал хотів було закінчувати з футболом, бо не бачив там перспектив. "Вступив на заочку до КПІ. Спеціальність – "економічна кібернетика". Але потім успіхи у футболі з'явилися, і я вирішив поєднувати його з навчанням. Що вмію? Наприклад, написати програму для телефону, яка замінює калькулятор", – розповідав "Сьогодні" Шастал.

Відео голу Шастала "Колосу"

"Колос" – "Олександрія" – 1:1
Голи:
Селезньов, 26 (пенальті) – Шастал, 53
На 16-й хвилині Гречишкін ("Олександрія") не реалізував пенальті (сейв воротаря)
"Колос": Волинець – Зозуля, Петров, Новак, Чорноморець – Мілько – Ільїн (Данфі, 79), Оріховський, Смирний, Антюх – Селезньов (Д. Костишин, 72)
"Олександрія": Паньків – Пашаєв, Дубра, Бабогло, Стецьков – Банада (Довгий, 46), Гречишкін, Ковалець (Задерака, 90+2) – Шастал (Безбородько, 57), Сітало, Третьяков (Мишенко, 46, Устименко, 79)
Попередження: Селезньов, Антюх – Гречишкін, Пашаєв, Мишенко, Бабогло

Нагадаємо, за підсумками 12-го туру лідером чемпіонату України залишається "Динамо", яке обіграло "Маріуполь" 2:1. На три очки від киян відстає "Шахтар".