Кеті Ледекі завоювала п'яту медаль чемпіонату світу у плаванні

8 серпня 2015, 20:31
Американська плавчиха перемогла з рекордом світу на 800 м вільним стилем на ЧС в Казані

Кеті Ледекі. Фото AFP

Американка Кеті Ледекі завоювала золоту медаль і встановила новий світовий рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем на чемпіонаті світу з водних видів спорту , який проходить в Казані.

Ледекі показала час 8 хвилин 7,39 секунди . Срібло завоювала новозеландка Лорен Бойл , відстала від переможниці на 10,26 секунди . Бронза у британки Джез Карлін ( 8.18,15 ) . Українки у фінальному запливі не брали участь.

Ледекі на 3,61 секунди перевершила колишній рекорд ( 8.11,00 ), який вона ж встановила в червні 2014 на змаганнях у США. Для 18 – річної спортсменки ця золота медаль стала дев'ятою на чемпіонатах світу в кар'єрі і п'ятою , завойованої в Казані.