Кенійська бігунка виграла золото в марафоні на чемпіонаті світу: українка зійшла з дистанції

28 вересня 2019, 11:10
Рут Чепнгетіч стала володаркою золотої медалі в жіночому марафоні

/ Фото: Instagram

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі розіграний перший комплект медалей. У марафоні перемогу з результатом 2:32:43 здобула кенійка Рут Чепнгетіч.

Друге місце зайняла представниця Бахрейну Роуз Челімо. Замкнула трійку призерів Хелалія Йоханесс з Намібії.

1. Рут Чепнгетіч (Кенія) – 2:32:43

2. Роуз Челімо (Бахрейн) – 2:33:46

3. Хелалія Йоханесс (Намібія) – 2:34:15

За даними Міжнародної асоціації федерацій легкої атлетики, 23 з 68 спортсменів не змогли фінішувати.

Серед них опинилася і представниця з України – Олександра Шафар. Наша спортсменка не змогла продовжити боротьбу і зійшла з дистанції після 10 кілометрів.

Раніше ми розповідав, що срібна призерка чемпіонату світу в Лондоні-2017 Юлія Левченко вийшла в фінал світової першості з легкої атлетики в Досі і зізналася, що умови в Катарі для виступів далеко не найкращі.

Відзначимо, що кваліфікацію в стрибках у висоту на чемпіонаті світу-2019 в Катарі успішно пройшли дві українки. Наймолодша переможниця в історії Діамантової ліги Ярослава Магучіх з великим запасом підкорила планку на нормативної позначці 1,94 м, тоді як Юлії Левченко для потрапляння в фінал вистачило і 1,92 м. На жаль, третя українка, Ірина Геращенко, обмежилася результатом 1,85 м і не змогла потрапити в число 12 фіналісток , хоча не так давно успішно стрибала під два метри.