Катерина Козлова з перемоги стартувала на "Ролан Гаррос"

26 травня 2019, 18:06
Українська тенісистка обіграла американку Бернарду Пера

/ Фото: AFP

Вдало розпочався другий в сезоні турнір "Великого шолома" для української тенісистки Катерини Козлової. Вона подолала стартовий бар'єр "Ролан Гаррос". У двох сетах з тай-брейком Козлова обіграла американку Бернарду Пера, яка пробилася в основну сітку крізь кваліфікацію, – 6: 2, 7: 6 (7: 5).

У другому раунді Козлова зіграє з переможницею матчу Еліна Світоліна (Україна) – Вінус Вільямс (США). Цей поєдинок відбудеться сьогодні ввечері.

Нагадаємо, що Даяна Ястремська встановила особистий рекорд у світовому рейтингу. 19-річна українська тенісистка піднялася на 32-е місце в рейтингу WTA. Даяна Ястремська виграла другий турнір WTA в нинішньому році і третій в кар'єрі! Наша спортсменка виграла змагання в Страсбурзі.

Відзначимо, що Даяна Ястремська входить у наш рейтинг ТОП-50 українських спортсменів за кількістю підписників в соціальній мережі Instagram. Там у Даяни майже 40 тисяч "фанатів". Серед наших тенісисток за цим показником Даяна третя – після Еліни Світоліної (453 тисячі) і Марти Костюк (58 тисяч).