Катерина Бондаренко на характері обіграла японку Місакі Дой на старті турніру в Шеньчжені

5 січня 2020, 10:50
А ось інша українська тенісистка, Леся Цуренко, програла в Китаї перший же матч

По-різному виступили українські тенісистки в стартовому колі турніру WTA в китайському Шеньчжені з призовим фондом 775 тисяч доларів. Катерина Бондаренко "на характері" перемогла, а Леся Цуренко прогнозовано програла. До речі, ми писали, що юна українка Костюк продовжує перемагати в австралійському Брісбені.

33-річна Бондаренко невдало розпочала зустріч 1/16 фіналу з японкою Місакі Дой, поступаючись на старті 2:4. Однак потім наша переможниця Відкритого чемпіонату Австралії-2008 в парі проявила волю і переламала хід поєдинку на свою користь – 6:4, 6:1. Хоча поєдинок тривав досить довго – годину і 22 хвилини. Не так давно 28-річна Дой посідала 30-те місце в світовому рейтингу, а зараз – 82-те. Катя нині аж на 1141-й позиції, пов'язаній з її декретною відпусткою. Але повертається вона по-бойовому.

Читайте, як у Білорусі відібрали право провести матч Кубку Девіса.

А ось колись перша ракетка країни Леся Цуренко невдало відкрила сезон. Вона поступилася в першому колі в Шеньчжені нині 17-й у світі бельгійці Елісе Мертенс – двічі по 3:6, хоча билася півтори години. За участь у першому раунді спортсменки отримають по 4200 доларів, за вихід у другий – 6450.