Катастрофа в Аланьї: команда українця провалилася в чемпіонаті Туреччини

25 листопада 2018, 17:08
Пропустивши чотири м'ячі у другому таймі, "Кайсеріспор" зазнав розгромної поразки

Олександр Кучер і його "Кайсеріспор"

Щось неймовірне сталося у другому таймі чемпіонату Туреччини з обороною "Кайсеріспор", в центрі якої всі 90 хвилин на полі провів 36-річний екс-захисник збірної України Олександр Кучер – в парі з румуном Сепунару. Перший тайм на виїзді з "Аланьяспором" завершився з мінімальною перевагою господарів – 1: 0, причому свій м'яч вони забили лише на 45 + 6-й хвилині. Правда, в середині тайму "Аланьяспор" ще не реалізував пенальті.

А після перерви почалося.

Другий м'яч у ворота румунського воротаря Лунга влетів на 59-й хвилині, а потім з 73-й по 81-ю – ще три поспіль. У підсумку все завершилося з катастрофічним рахунком 5: 0 на користь "Аланьяспора", який тут же відірвався в турнірній таблиці чемпіонату Туреччини від "Кайсеріспора" на три очки (до цього було порівну) і піднявся на 12-е місце. А команда Кучера і ще одного українця Артема Кравця (він травмований) відкотилася на передостаннє.

По сусідству з "Кайсеріспором" в таблиці розташувався "Акхісар Беледієспор", в складі якого в сьогоднішньому програному матчі "Бурсаспора" (2: 4) не виявилося українського легіонера. Ми вже писали, що
Євген Селезньов хоче перейти в "Галатасарай",а його агенти вже зробили кроки в цьому напрямку .

Нагадаємо , що Кучер перестав грати за збірну України з червня 2017 року. А в нинішньому сезоні в чемпіонаті Туреччини провів всього 4 матчі ( 185 хвилин ) . Навесні 2018 гоКучер продовжив контракт з "Кайсериспором" за схемою 1+1.