Касьянов піднявся на шосте місце після трьох видів десятиборства

17 серпня 2016, 19:13
Український легкоатлет штовхнув ядро на 14,5 метра

Олексій Касьянов штовхнув ядро на 14,5 метра. фото AFP

На Олімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро тривають змагання в десятиборстві у чоловіків. Україна в цьому виді легкої атлетики представляє Олексій Касьянов.

Вид 1 – біг на 100 м. Після першого виду – бігу на 100 метрів – Касьянов набрав 910 очок і посів у генеральній класифікації сьоме місце. Результат українського спортсмена – 10,78 секунди, це другий час в його забігу. Швидше за всіх 100 метрів пробіг канадець Даміан Уорнер, його результат – 10,30 секунди.

Вид 2 – стрибки в довжину. У другому виді програми десятиборства Олексій показав сьомий результат, в кращій своїй спробі стрибнувши на 7,54 метра (945 очок). У генеральній класифікації українець залишився на сьомому місці (1855 очок). Лідирує поки американець Ештон Ітон – 2030 очок.

Вид 3 – штовхання ядра. У третьому виді Касьянов показав 13-й результат серед всіх спортсменів, штовхнувши ядро в кращій своїй спробі на 14,5 метрів. Кращий результат тут – у француза Кевіна Майера (15,76 метра). У генеральній класифікації Касьянов піднявся на шосте місце – 2614 очок, у лідера Ештона Ітона – 2803.

У середу пройдуть ще три два десятиборства – стрибки у висоту і біг на 400 метрів.

Медалі в цьому виді будуть розіграні в четвер.