Касьянов перед останнім видом багатоборства на ЧС займає восьме місце

12 серпня 2017, 22:04
Українець показав останній результат в метанні списа

Олексій Касьянов. Фото AFP

Український багатоборець Олексій Касьянов опустився на восьме місце в загальному заліку після дев'яти видів на чемпіонаті світу з легкої атлетики .

Після шести видів Касьянов був на третьому місці, проте в стрибках з жердиною показав всього лише 13-й результат ( 4,7 м ) , хоча це його найкращий результат сезону . А в метанні списа українець виступив ще гірше – 50.82 і останнє місце .

Перед останнім видом багатоборства – бігом на 1500 метрів – Касьянов посідає восьме місце , маючи в своєму активі 7515 очок .

Лідером залишився француз Кевін Майер ( 8067 очок ) , за ним йдуть німці Ріко Фраймут ( 7894 ) і Кай Казмірек ( 7796 ) .

Нагадаємо , що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали . Головна наша надія на нагороду стрибун у висотуБогдан Бондаренко пробився у фінал.

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта.Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив , що не змінить своє рішення завершити кар'єру.