"Карпати" розгромного програли "Олександрії", продовживши жахливу серію без перемог

4 березня 2020, 21:33
Команда Санжара не перемагає в УПЛ протягом 14 матчів

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Олександрія"

У 21-му турі чемпіонату України "Карпати" приймали "Олександрію". Підопічний Романа Санжара поступилися команді Володимира Шарана з рахунком 4:0. У першому таймі Третьяков реалізував пенальті на 37-й хвилині. А вже після перерви, на 58-й хвилині, Максим оформив дубль. Пізніше Сітало на 73-й хвилині зробив рахунок розгромним. Банадана на завершення другого тайму забив четвертий гол у ворота львів'ян.

Відзначимо, що "Карпати" не перемагають в УПЛ протягом 14 матчів. Команда Романа Санжара йде на останньому місці, відставання від 11-го рядка – п'ять очок. "Олександрія" – п'ята, відставання від четвертого місця – два бали.

Раніше ми розповідали, що гравець "Маріуполя" шикарно "намалював" порушення: суддя повівся і вручив супернику жовту картку.Ібрагіму Кані показали попередження за неіснуючий фол.