"Карпати" програли "Зорі" і опинилися на останньому місці в таблиці

18 лютого 2018, 16:49
У 20 турі Прем'єр-ліги "Зоря" всуху обіграла "Карпати" у Львові

"Карпати" - "Зоря" - 0:2. Фото ФК "Зоря"

У матчі 20 турі української Прем'єр-ліги "Зоря" обіграла "Карпати". Поєдинок пройшов у Львові в неділю і завершився з рахунком 2: 0 на користь гостей.

Обидва м'ячі були забиті в другому таймі. На 55-й хвилині відзначився Олександр Тимчук, а на 72-й гол забив Юрі.

У "Карпат" залишилося 15 очок і команда тепер займає останню сходинку в турнірній таблиці чемпіонату України. "Зоря" набрала 30 очок (четверте місце).

"Карпати" – "Зоря" – 0: 2 (0: 0)
Голи: Тимчук (55), Юрі (72)
Жовті картки: Любай (43), Нестеров (45), Федецький (67) – Чеберко (54), Іурі (57), Фупала (63), Чечер (80), Кабан (89)

Нагадаємо, в стартовому матчі 20-го туру
"Шахтар" розгромив "Чорноморець" в Харкові. По два голи забили Факундо Феррейра і Марлос , ще один м'яч на рахунку Віктора Коваленка .

"Сталь" почала другу половину сезону з перемоги над "Олександрією". Доля поєдинку вирішилася у другому таймі . При цьому господарі поля двічі вразили ворота суперника з різницею в п'ять хвилин .

Онлайн туру в українській Прем'єр-лізі: наш футбол повертається . Розклад , результати і трансляції всіх матчів 20 – го туру української Прем'єр – ліги .