"Карпати" програли "Арсеналу" і стали ближче до зони вильоту чемпіонату України

5 травня 2019, 19:01
"Каноніри" виграли четвертий матч з п'яти останніх і поліпшили свої шанси на збереження прописки в еліті

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Карпати"

Львівські "Карпати" на своєму стадіоні програли київському "Арсеналу" у 27-му турі чемпіонату України. Гості відкрили рахунок вже на 10-й хвилині зустрічі. До кінця першого тайму кращий бомбардир "Карпат" Мар'ян Швед заробив видалення і залишив свою команду в меншості.

У другому таймі команди обмінялися голами, але перемога в підсумку дісталася гостям. "Арсенал" виграв четвертий матч з останніх п'яти і практично наздогнав "Карпати" в турнірній таблиці. А ось львів'яни знову програли і знаходяться на відстані однієї поразки від зони вильоту. Нагадаємо, найгірша команда Прем'єр-ліги автоматично вилітає в Першу лігу, а дві передостанніх зіграють в стикових матчах з другою і третьою командами Першої ліги.

"Карпати" – "Арсенал" – 0:2
Голи: Онгла (83) – Вакуленко (10), Ковпак (74)

"Карпати": Кучинський, Сандохадзе (Мірошниченко, 62), Гуйє (Гуцуляк, 61), Мехреміч, Онгль, Кльоц, Бусько (Понде, 46), Йода, Мякушко, Швед, Ді Франко.

"Арсенал": Підківка, Башлай, Вакуленко, Жичиков, Дубінчак, Авагімян (Сагуткін, 26), Оріховський, Калитвинцев, Танковський (Ліпартія, 73), Кадімян, Міссі-Мезу (Ковпак, 64).

Предупреждения: Швед (12), Гуйє (12), Ді Франко (45), Танковський (45), Башлай (45), Оріховський (72).

Видалення: Швед (45)

Нагадаємо, вчора "Динамо" втратило очки в матчі з "Олександрією" та практично вибуло з боротьби за золоті медалі, адже в цей день "Шахтар" розгромив "Львів" 5:0 і довів свій відрив у турнірній таблиці до дев'яти балів.