"Карпати" здобули третю перемогу в чемпіонаті України

5 березня 2017, 15:53
У неділю львів'яни з мінімальним рахунком обіграли "Олександрію"

"Карпати" обіграли "Олександрію"

У матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги "Карпати" обіграли "Олександрію". Поєдинок пройшов у неділю на стадіоні "Арена-Львів" і завершився перемогою команди Олега Дубула з рахунком 1: 0.

На 39-й хвилині Ігор Худоб'як забив гол красивим прямим ударом зі стандарту, перекинувши сітку і потрапивши точно в ближній нижній кут воріт гостей.

За 20 хвилин до фінального свистка "Олександрія" залишилася в меншості: за фол на Худоб'яка другу жовту картку отримав Сергій Басов.

Після цього матчу в активі "Карпат" стало вісім очок – команда здобула лише третю перемогу в сезоні. У "Олександрії" залишилося 32 очки і четверте місце в таблиці.

"Карпати" – "Олександрія" – 1: 0 (1: 0)
Гол: Худоб'як (39)
Жовті картки: Вербний (43), Дитятьєв (62), Зубейко (79) – Козак (38), Басов (61), Цуріков (69), Басов (71)
Вилучення: Басов (71)