"Карпати" не зуміли переграти "Дніпро" в першому матчі з новим тренером

16 жовтня 2016, 21:30
Львівський клуб не виграє в чемпіонаті України вже 10 матчів поспіль

Фото ФК "Карпати"

Львівські "Карпати" під керівництвом нового головного тренера Олега Дулуба не зуміли переграти дніпровський "Дніпро" у матчі 11-го туру чемпіонату України.

Господарі поля вийшли вперед у середині першого тайму – відзначився Густаво Бланко-Лещук. Не минуло й десяти хвилин, як Ігор Когут зрівняв рахунок у матчі. Після перерви обидві команди створили кілька непоганих шансів, але забити нікому так і не вдалося.

Зазначимо, що "Карпати" забили гол з єдиного свого удару в площу воріт "Дніпра".

Серія "Карпат" без перемог досягла вже 10-ти матчів. "Дніпра" – удвічі менше. Востаннє львів'яни вигравали в матчі 1-го туру проти "Сталі" (3:0). "Дніпро" не знає перемог із серпневої зустрічі з "Зорею" (2:0).

"Карпати" – "Дніпро" – 1:1

Голи: Бланко Лещук (29) – Когут (38)

"Карпати": Мисак, Зубейко, Костевич (Вербний, 80), Нестеров, Лобай, Худоб'як, Чачуа (Ярошенко, 67), Чумак (Грисьо, 52), Кравець, Завійський, Бланко Лещук.

"Дніпро": Лунін, Піко (Лунєв, 89), Чеберячко, Адамюк, Сваток, Когут (Вакулко, 72), Кравченко, Ротань, Близниченко, Влад, Бохашвілі (Баланюк, 68).

Попередження: Ротань (51), Бохашвілі (52), Завійський (55).