"Карпати" на виїзді обіграли "Дніпро", програючи 0:2

14 травня 2017, 22:40
Львів'яни здобули вольову перемогу у Дніпрі – 3:2

"Карпати" на виїзді обіграли "Дніпро". Фото: кадр з трансляції

У матчі 29-го туру української Прем'єр-ліги "Карпати" на виїзді обіграли "Дніпро". Поєдинок пройшов у неділю в Дніпрі і завершився з рахунком 3:2 на користь гостей.

Всі голи були забиті у другому таймі. Спочатку зусиллями Владислава Кочергіна та Артема Довбика "Дніпро" вигравав 2:0, однак гості змогли відігратися, а потім і здобути вольову перемогу. У складі "Карпат" відзначилися Павло Ксенз (65-а хвилина), Андрій Нестеров (70) і Максим Грисьо (73).

Після цього матчу в активі "Карпат" стало 24 очки – львів'яни йдуть на четвертому місці в таблиці другої "шістки" чемпіонату України. У "Дніпра" залишилося 19 очок і п'яте місце.

Таблиця другого етапу чемпіонату України.

"Дніпро" – "Карпати" – 2:3 (0:0)

Голи: Кочергін (47), Довбик (55) – Ксенз (65), Нестеров (70), Грисьо (73)
Жовті картки: Лунов (43), Вакулко (62), Адамюк (73) – Грисьо (63), Гладкий (80), Вербний (86)