"Карпати" в доданий час врятували нічию в матчі з "Металістом"

21 вересня 2014, 21:27
Команди подарували вболівальникам шість голів, але переможця не виявили

Жажа забив перший гол у сезоні. Фото ФК "Металіст"

Харківський "Металіст" і львівські "Карпати" подарували вболівальникам супердвобій у рамках 7-го туру чемпіонату України. Глядачі стадіону "Україна" побачили шість забитих голів, однак переможця командам виявити не вдалося.

Рахунок у матчі відкрив Сергій Болбат. Через п'ять хвилин Клейтон Хав'єр з пенальті подвоїв перевагу своєї команди.

Здавалося б, результат поєдинку визначений. Однак господарі поля не стали опускати руки. Через кілька хвилин капітан львів'ян Олег Голодюк не без допомоги воротаря "Металіста" Олександра Горяїнова один гол відквитав, а до середини тайму Денис Кожанов після красивої комбінації зрівняв рахунок у матчі.

Другий тайм як і перший розпочався з голу "Металіста" – Жажа зіграв у стіночку з Гуменюком і відкрив рахунок своїм голам у поточному чемпіонаті.

На 86-1 хвилині матчу "Карпати" забили гол, однак арбітр зустрічі Ярослав Козик зафіксував гру рукою у Мартинюка.

Порятунок "Карпат" прийшов уже в доданий час. Балажіц виграв верхову боротьбу у штрафному харків'ян і зрівняв рахунок у матчі.

"Карпати" – "Металіст" – 3: 3
Голи: Голодюк (26), Кожанов (34), Балажіц (90 + 4) – Болбат (18), Хав'єр (23 пен), Жажа (54)

"Карпати": Мисак, Мірошниченко, Пластун, Балажіц, Костевич, Чачуа (Худоб'як, 68), Даушвілі, Голодюк (Мартинюк, 59), Ксенз, Кожанов, Сергійчук (Пучковський, 59).

"Металіст": Горяїнов, Кулаков, Гуйє, Торсільєрі, Пшеничних, Кобін (Ребенок, 68), Красноперов, Шав'єр, Болбат (Ткачук, 89), Жажа (Радченко, 77), Гоменюк.

Попередження: Голодюк (22), Мартинюк (87) – Кобін (25).

7 тур чемпіонату України: час, котирування, ТВ, результати, таблиця