"Карпати" мінімально обіграли "Говерлу"

30 листопада 2014, 21:25
Львів'яни обіграли гостей з Ужгорода і покинули останнє місце в турнірній таблиці

"Карпати" - "Говерла" 1:0

У матчі 14 туру чемпіонату України з футболу "Карпати" обіграли "Говерлу". Поєдинок у неділю у Львові на стадіоні "Україна" завершився з мінімальним рахунком 1:0.

Єдиний гол був забитий у другому таймі: на 75-й хвилині Володимир Костевич красивим ударом метрів з 30 відправив м'яч точно в "дев'ятку" воріт "Говерли".

Нагадаємо, що "Динамо" добирався до Полтави з пригодами: місцевий аеропорт не зміг прийняти рейс через негоду, киянам довелося летіти до Харкова, а звідти добиратися на автобусі.

Після цього матчу в активі "Карпат" стало 3 очки. Нагадаємо, що львів'яни рішенням КДК ФФУ раніше позбавили дев'яти очок. У "Говерли" залишилося 9 очок.